Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı Gaziantep İpekyolu Kariyer Fuarında

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Gaziantep Üniversitesi ev sahipliğinde 11 Nisan Perşembe günü saat 11.00’de açılışı yapılan İpekyolu Fuarı devam ediyor.
Adıyaman Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi, Harran Üniversitesi, İskenderun Teknik Üniversitesi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Kilis 7 Aralık Üniversitesi, Malatya Turgut Özal Üniversitesi, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi ve Sanko Üniversitesinin yer aldığı iki gün sürecek olan fuara, ulusal ve uluslararası düzeyde kamu ve özel sektörden çok sayıda kurum katılıyor.
Bölgesel Kariyer Fuarları öğrencileri, mezunları ve iş insanlarını buluşturarak gençlere yeni istihdam alanları oluşturmayı, işverenlere ise donanımlı bireylerle bir araya gelme fırsatı yaratıyor.
Öğrenci ve mezunlara Kurumumuzu tanıtmak amacıyla katıldığımız Kariyer Fuarı’nda, gençler, hayatlarını kolaylaştıracak, kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde çıkmalarını ve gelecek adına isabetli kararlar almalarını sağlayacak etkinliklerle buluşturulacak.

 

12/04/2019 tarihinde yayımlanmıştır.
 

© 2014 - Atatürk Kültür Merkezi Ziyabey Cad. No: 19 Balgat - Çankaya / ANKARA
 Telefon: +90 (312) 284 34 18
  Belgegeçer: +90 (312) 284 34 65