Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı Karadeniz Kariyer Fuarı’nda.

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Karadeniz Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde 11 Mart Pazartesi günü saat 10.00'da açılışı yapılan Karadeniz Kariyer Fuarı devam ediyor.
Atatürk, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu ve bünyesindeki bağlı kuruluşların da katıldığı kariyer fuarına 10 binin üzerinde üniversite öğrencisi ve mezunun katılması bekleniyor.
Amasya, Artvin Çoruh, Avrasya, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Ondokuz Mayıs, Ordu, Recep Tayyip Erdoğan, Tokat Gaziosmanpaşa ile Trabzon Üniversitesinin paydaşları arasında yer aldığı fuara, ulusal ve uluslararası düzeyde kamu ve özel sektörden 150 firma ve kurum katılıyor.
Bölgesel Kariyer Fuarları,  öğrencileri, mezunları ve iş insanlarını bir araya getirerek gençlere yeni istihdam alanları yaratmayı,  işverenlere ise donanımlı bireylerle buluşma fırsatı sağlıyor.
İki gün sürecek olan Kariyer Fuarı’nda, gençler, hayatlarını kolaylaştıracak, kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde çıkmalarını ve gelecek adına isabetli kararlar almalarını sağlayacak etkinliklerle buluşturulacak.


 

© 2014 - Atatürk Kültür Merkezi Ziyabey Cad. No: 19 Balgat - Çankaya / ANKARA
 Telefon: +90 (312) 284 34 18
  Belgegeçer: +90 (312) 284 34 65