4.Karadeniz Kitap fuarı Sona Erdi

Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığının da yer aldığı Samsun’da düzenlenen Karadeniz 4. Kitap Fuarı sona erdi. Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen kitap fuarı 19 Mayıs Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi öğretim üyeleri ve öğrencilerinin uğrak yeri oldu. Başkanlığımız ile birlikte 220 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katıldı. Her kesimden okuyucu ve araştırmacıların ziyaret ettiği fuarda Kültür Merkezi Başkanlığı yayınlarına gösterilen ilgi çok memnun ediciydi.


Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı bünyesinde yayımlanan Türk Kültür-Sanat ve Edebiyat Tarihine dair birbirinden değerli yayınlarını fuar boyunca %50 indirimli olarak satışa sunması kitapseverleri çok memnun etti.


Başkanlığımız fuarlarda bu yıl başlattığı yeni bir uygulama ile eserlerini yayımladığı yazarları, okuyucuları ile buluşturdu. Bu vesile ile kurumumuz yayınlarından “Hacı Bektaş Veli” ve “Mehmet Akif” adlı eserlerin yazarı Remzi ÖZÇELİK’i imza ve söyleşi etkinliğinde okuyucuları ile bir araya getirdi. 4. Kitap Karadeniz Fuarı 25 Şubatta son buldu.

 

 

 

© 2014 - Atatürk Kültür Merkezi Ziyabey Cad. No: 19 Balgat - Çankaya / ANKARA
 Telefon: +90 (312) 284 34 18
  Belgegeçer: +90 (312) 284 34 65